Kurumsal

Endüstriyel kilit , menteşe ve aksesuar üretiminde 10 yıllık deneyimi olan bizler tamamen satışa odaklı ve daha geniş bir yelpazede hizmet verebilmek amacıyla 2010 yılı Mart ayında GÜNEŞ KİLİT ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. ni kurduk. Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemizi , daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla sürekli ileri noktalara taşıma gayreti içinde olacağız.Bu konuda bize destek veren tedarikçilerimiz ve müşterilerimize teşekkür ederiz..

Neden Biz ?

Doğru ürünü,hizmeti doğru zamanda ulaştırmak müşteri memnuniyetini ve devamlılığını getirir. Müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmamak ve ürünlerin kalitesinden ödün vermemek öncelikli hedefimizdir.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, Çözümlerimiz, Satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız

Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyecegimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilinci ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayiz.