Kurumsal

Endüstriyel kilit, menteşe ve aksesuar üretiminde 10 yıllık deneyimi olan bizler, daha geniş bir ürün yelpazesinde hizmet verebilmek amacıyla 2010 yılı Mart ayında Güneş Kilit Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ni kurduk. Geniş ürün yelpazemiz ile yurtiçinde yüzlerce firmaya hizmet vermekle beraber Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarındaki birçok ülkeye ihracat yapmaktayız.. Hizmet verdiğimiz sektörlerin başında elektrik pano, makina, çelik eşya, jeneratör, mobilya, ısıtma ve soğutma endüstrisi gelmektedir.

Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz ile müşteri ilişkileri, güvenilirlik ve ticari ahlak azami önem gösterdiğimiz noktalardır. Kalitemiz ve güçlü müşteri ilişkilerimiz ile hizmet kalitemizi her geçen gün daha da ileri taşımaktayız. Bu konuda bize destek veren tedarikçilerimiz ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Neden Biz ?

Doğru ürünü,hizmeti doğru zamanda ulaştırmak müşteri memnuniyetini ve devamlılığını getirir. Müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmamak ve ürünlerin kalitesinden ödün vermemek öncelikli hedefimizdir.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, Çözümlerimiz, Satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız

Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyecegimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilinci ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayiz.