Firma Profili

GÜNEŞ KİLİT ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.

Endüstriyel kilit , menteşe ve aksesuar üretiminde 10 yıllık deneyimi olan bizler tamamen satışa odaklı ve daha geniş bir yelpazede hizmet verebilmek amacıyla 2010 yılı Mart ayında GÜNEŞ KİLİT ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. ni kurduk.


Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemizi , daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla sürekli ileri noktalara taşıma gayreti içinde olacağız.Bu konuda bize destek veren tedarikçilerimiz ve müşterilerimize teşekkür ederiz..


Vizyonumuz

Verdigimiz tüm hizmetlerde Günes Kilit markasini, sektörün en üst seviyelerine getirmek.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satis sonrasi hizmetlerimizle sagladigimiz güvenirlilik ve yüksek is ahlakimiz ile müsterilerin ilk tercihi olarak, çalisanlarimiz, ve müsterilerimiz için deger yaratan bir sirket olmak.


Kalite Politikamiz

MÜSTERI MEMNUNIYETI

  Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyecegimiz, ihtiyaçlarini karsilayamayacagimiz müsterilerle birlikteligimizin sürekli olmayacaginin bilinci ile her adimda özenli ve dikkatli davranmaktayiz.

TEKNOLOJI TAKIBI

  Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarinda devam etmesi için her türlü teknolojik gelismeyi izlenmekte ve çalismalarimiza uyarlamaktayiz.